Авиабилеты дешевые вылеты из Украины
Меню Закрыть

Авіабілети - летимо дешево або швидко?

    Щодня в повітря піднімаються тисячі літаків, відлітають сотні тисяч людей, хтось летить на відпочинок, хтось купує авіаквитки для подорожі по роботі.Щоб спростити купівлю авіаквитків, вам слід знати деякі нюанси.

Які бувають рейси:

Прямий рейс

  Рейс виконується без пересадки, літак летить прямо з міста вильоту в місто прибуття.Ці рейси дорожче транзитних, але за часом набагато коротші і комфортніші.
Прямі рейси вилітають чітко за розкладом, і прибувають в заявлений час.Затримки бувають тільки через форс-мажорні ситуації.

Транзитний рейс

    Це будь-який рейс, який має мінімум одну проміжну пересадку або стикуванням в якомусь аеропорту. Існує два основні варіанти транзитних рейсів: стикувальні і пересадочні.При цьому тривалість стикування ролі не грає, це може бути як одна година, так і кілька діб.

Стикувальний рейс

  Рейс схожий на звичайний транзитний авіарейс, але летіти ви будете різними авіакомпаніямі.В цьому випадку потрібно все добре спланувати і необхідно буде двічі або навіть тричі проходити паспортний контроль, отримувати багаж і виходити з транзитної зони.
Також може бути необхідна віза.

Чартерний рейс

  Це прямі нерегулярні перельоти в певному напрямку, організовані не авіакомпаніями, а туроператорами або іншими сторонніми замовниками.

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок — П’ятница 

з 10:00 до 18:00

Субота по попередній

домовленності!

 

Контакти

м.Миколаїв , вул.Лягіна 21              

+38 (093) 989 86 68

+38 (068) 212 51 98

pandatur1@gmail.com

Поиск предоставлен Otpusk.com